SRIJEDA, 23.09.2020.
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak, Summer
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Summer (R)
16:30Mali svijet (R)
17:00Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:30Artistra, emisija o kulturi (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, dame ili klape, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Zapadna strana, mozaična emisija
21:00Eventus, Meh na srcu
21:30TV Aukcija by Krivić
22:30U zdrav mozak, Summer (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
ČETVRTAK, 24.09.2020.
09:30TV Prodaja
11:00U zdrav mozak, Summer
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00TV Prodaja
13:30Zdrava jabuka (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Summer (R)
16:30Art Club (R)
17:00Zapadna strana, mozaična emisija (R)
17:30Eventus, Meh na srcu (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, Ex Yu, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Medulinska kronika
21:00Odaberi zdravlje
22:00U zdrav mozak, Summer (R)
22:35Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
PETAK, 25.09.2020.
09:00TV Prodaja
10:30U zdrav mozak, Summer
11:00Sistematski pregled (R)
11:30Vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:00Novi milenij
12:30TV Prodaja
14:00Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine (R)
14:30TV Prodaja
16:00U zdrav mozak, Summer (R)
16:30Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
17:00Autoservis
17:30Medulinska kronika (R)
18:00Dnevnik N1
18:45Pošalji SMS, muški ili tamburaši, glazbena emisija
20:00Vijesti Istre i Kvarnera
20:30Forum 1
21:00Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
21:30Dan Istarske županije
22:30U zdrav mozak, Summer (R)
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
SUBOTA, 26.09.2020.
09:30TV Prodaja
11:00Blitz Info
11:30Novi milenij (R)
12:00Vijesti Istre i Kvarnera
12:30Korner (R)
14:00Kratki rezovi
14:30Automoto NV (R)
15:00Odaberi zdravlje (R)
16:00Novi milenij (R)
16:30Comunita, emisija za pripadnike talijanske nacionalne manjine
17:00Forum 1 (R)
17:30Indeks, emisija o studiranju u Puli (R)
18:00Dnevnik N1
19:00Art Club
19:30Agroistra, poljoprivredna emisija
20:00Eventus, Pazin
21:00Od subote do subote
22:00Sistematski pregled
22:30Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života
01:15Odjava programa
NEDJELJA, 27.09.2020.
09:00TV Prodaja
10:30Agroistra, poljoprivredna emisija (R)
11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
12:00Lifestyle TV
12:45AutoMoto NV (R)
13:15Autoservis (R)
14:00Zdrava jabuka - emisija o zdravlju
15:00Eventus, Pazin (R)
16:00Od subote do subote (R)
17:00Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju
17:30Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00Dnevnik N1
19:00Fažanska kronika
19:30Novi milenij
20:00Rock N Pula (R)
20:30TV Aukcija by Krivić
23:10Vrata sudbine, emisija o alternativnom načinu života


Više formata TV programa: XMLTVTekst

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.