TV Nova Pula - EPG TEXT
----------
UTORAK, 24.04.2018.
08:00  TV Ordinacija
08:25  TV Prodaja
09:55  U zdrav mozak
10:25  Zdrava jabuka - emisija o zdravlju (R)
11:20  Hrana i vino (R)
11:35  Večernje vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:10  TV Prodaja
13:40  Hrana i vino
13:55  Dom 2
14:25  TV Prodaja
16:10  U zdrav mozak (R)
16:40  Zapadna strana (R)
17:10  Kronika Grada Novigrada (R)
17:30  Vijesti TVN
18:00  Dnevnik N1
18:40  Žute minute - komentar dnevnog tiska, emisija uživo
19:50  Amir Hadžić - satiričko-humoristični vlog
20:00  Vijesti Istre i Kvarnera
20:30  Zapadna strana, mozaična emisija
20:55  Labinska kronika
21:25  Indeks, emisija o studentskom životu u Puli
21:55  Snimka sjednice Gradskog vijeća Grada Pule
01:10  Odjava programa
06:00  Snimka sjednice Gradskog vijeća Grada Pule
----------
SRIJEDA, 25.04.2018.
08:00  TV Ordinacija
08:25  TV Prodaja
09:55  U zdrav mozak
10:25  Hrana i vino (R)
10:40  Večernje vijesti Istre i Kvarnera (R)
11:25  TV Prodaja
13:10  Odaberi zdravlje (R)
14:10  Hrana i vino
14:25  TV Prodaja
16:10  U zdrav mozak (R)
16:40  Zapadna strana (R)
17:05  Labinska kronika (R)
17:30  Vijesti TVN
18:00  Dnevnik N1
18:40  Žute minute - komentar dnevnog tiska, emisija uživo
19:50  Ured XXL, humoristična emisija
20:00  Vijesti Istre i Kvarnera
20:30  Zapadna strana, mozaična emisija
21:25  Iskreno by Adriano Šćulac, emisija uživo
22:15  U zdrav mozak (R)
22:45  Večernje vijesti Istre i Kvarnera
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici, emisija uživo
01:10  Odjava programa
----------
ČETVRTAK, 26.04.2018.
08:00  TV Ordinacija
08:25  TV Prodaja
09:55  U zdrav mozak
10:25  Hrana i vino (R)
10:40  Večernje vijesti Istre i Kvarnera (R)
11:25  TV Prodaja
13:10  Zdrava Jabuka, emisija o zdravlju (R)
14:10  Hrana i vino
14:25  TV Prodaja
16:10  U zdrav mozak (R)
16:40  Zapadna strana (R)
17:30  Vijesti TVN
18:00  Dnevnik N1
18:40  Žute minute - komentar dnevnog tiska, emisija uživo
19:50  Amir Hadžić - satiričko-humoristični vlog
20:00  Vijesti Istre i Kvarnera
20:30  Medulinska kronika
21:00  Medionauti
21:30  TV Aukcija by Krivić, emisija uživo
22:45  U zdrav mozak (R)
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici - emisija uživo
01:10  Večernje vijesti Istre i Kvarnera
01:40  Odjava programa
----------
PETAK, 27.04.2018.
08:00  TV Ordinacija
08:25  TV Prodaja
09:55  U zdrav mozak
10:25  Hrana i vino (R)
10:40  Večernje vijesti Istre i Kvarnera (R)
11:30  TV Prodaja
13:15  Zdrava jabuka, emisija o zdravlju
14:15  Mali svijet (R)
14:45  TV Prodaja
16:15  U zdrav mozak (R)
16:45  In Spa Vam predstavlja... (R)
17:00  Medulinska kronika (R)
17:30  Vijesti TVN
18:00  Dnevnik N1
18:40  Žute minute - komentar dnevnog tiska, emisija uživo
19:50  Ured XXL, humoristička emisija
20:00  Vijesti Istre i Kvarnera
20:30  Forum 1
21:00  Istro moja - zavičajni kviz uživo
21:30  Razgovor povodom, Zlatne ruke
21:45  Dom 2 (R)
22:10  U zdrav mozak (R)
22:45  Večernje vijesti Istre i Kvarnera
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici - emisija uživo
01:10  Odjava programa
----------
SUBOTA, 28.04.2018.
08:10  TV Prodaja
09:35  Hrana i vino (R)
10:35  Večernje vijesti Istre i Kvarnera (R)
11:20  Lifestyle TV
12:15  Razgovor povodom - Zlatne ruke (R)
12:30  Istro moja - zavičajni kviz (R)
13:00  Forum 1, emisija o radu gradske uprave (R)
13:30  Iskreno By Adriano Šćulac (R)
14:15  Odaberi zdravlje (R)
15:10  Rock n Pula (locirana) subjektivna povijest popularne glazbe 12-22 (R)
15:40  Ured XXL, humoristična emisija (R)
16:00  Indeks (R)
16:30  Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine
17:00  Medionauti
17:30  Tjedni pregled regionalnih vijesti
18:00  Dnevnik N1
18:30  Autoservis
19:00  Art Club
19:30  Young Village Folk, poljoprivredna emisija
20:00  Od subote do subote, emisija uživo
22:00  Sistematski pregled
22:25  Blitz Info
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici - emisija uživo
01:10  Odjava programa
----------
NEDJELJA, 29.04.2018.
07:30  TV Prodaja
09:00  Privredni HR (R)
09:30  Comunita, emisija za pripadnike talijanske manjine (R)
10:00  Hrana i vino
11:00  Agrokultura
12:00  Art Club (R)
12:30  Od subote do subote (R)
14:30  Young Village Folk, poljoprivredna emisija (R)
15:00  Nedjeljna Misa - sv. Eufemija, Rovinj
16:00  Zabavna strana tjedna, emisija uživo
17:30  Mali svijet, emisija o dječjem stvaralaštvu
18:00  Dnevnik N1
18:30  Putopisi
19:00  Fažanska kronika
19:35  Sistematski pregled (R)
20:00  Rock n Pula (locirana) subjektivna povijest popularne glazbe 13-22
20:30  Trdi Ča Kafić
21:00  TV Aukcija By Krivić, emisija uživo
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici - emisija uživo
01:10  Odjava programa
----------
PONEDJELJAK, 30.04.2018.
07:30  TV Prodaja
09:00  Snimka Nedjeljne Mise (R)
10:00  U zdrav mozak
10:30  Tjedni pregled regionalnih vijesti (R)
11:00  TV Prodaja
12:30  Zabavna strana tjedna (R)
14:00  TV prodaja
15:30  Fažanska kronika (R)
16:00  U zdrav mozak (R)
16:30  Odaberi zdravlje
17:30  Vijesti TVN
18:00  Dnevnik N1
18:40  Žute minute - komentar dnevnog tiska, emisija uživo
19:50  Ured XXL, humoristična emisija
20:00  Vijesti Istre i Kvarnera
20:30  Zapadna strana, mozaična emisija
20:55  Kronika Grada Umaga
21:30  Čakula kroz život
22:15  U zdrav mozak (R)
22:45  Večernje vijesti Istre i Kvarnera
23:10  Alen, bioterapeut - hrvatski vidovnjak, emisija uživo
01:10  Odjava programa
----------
UTORAK, 01.05.2018.
08:15  TV Prodaja
10:00  U zdrav mozak
10:30  Medionauti (R)
11:30  Hrana i vino (R)
12:00  Večernje vijesti Istre i Kvarnera (R)
12:40  Čakula kroz život
13:40  Novi Milenij
14:10  Auto Moto Nautic Vision
14:40  Dom 2 (R)
15:10  Hrana i vino (R)
16:10  U zdrav mozak (R)
16:40  Zapadna strana (R)
17:10  Kronika Grada Umaga (R)
17:30  ICT Business (R)
18:00  Dnevnik N1
18:40  Matko Jelavić, koncert u Lisinskom
21:10  Eventus - Monte Librić
21:35  Indeks, emisija o studentskom životu u Puli
22:10  Ured XXL, humoristična emisija (R)
22:15  U zdrav mozak (R)
22:45  Autoservis (R)
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici - emisija uživo
01:10  Odjava programa
----------
SRIJEDA, 02.05.2018.
07:40  TV Prodaja
09:10  Lifestyle TV
09:55  U zdrav mozak
10:25  Zdrava jabuka, emisija o zdravlju (R)
11:25  TV Prodaja
13:10  Odaberi zdravlje (R)
14:10  Hrana i vino
14:25  TV Prodaja
16:10  U zdrav mozak (R)
16:40  Hrana i vino
17:00  Eventus (R)
17:30  Vijesti TVN
18:00  Dnevnik N1
18:40  Žute minute - komentar dnevnog tiska, emisija uživo
19:50  Ured XXL, humoristična emisija
20:00  Vijesti Istre i Kvarnera
20:30  Zapadna strana, mozaična emisija
21:25  Iskreno by Adriano Šćulac, emisija uživo
22:15  U zdrav mozak (R)
22:45  Večernje vijesti Istre i Kvarnera
23:10  Vidovnjakinja Nera i suradnici, emisija uživo